POSLA IMA, SAMO GA TREBA NAĆI

KADROVSKI ADMINISTRATOR

Europa PTŽ - Omladinska Zadruga

Prijava za posao: KADROVSKI ADMINISTRATOR

Datum objave oglasa: 06.05.2016
Opis:

Zaduženja i odgovornosti:

Prijem i obrada dokumentacije o zasnivanju radnog odnosa (prijava Republičkom fondu za penzijsko i invalidsko osiguranje zaposlenih, prijave filijalama za socijalno-zdravstveno osiguranje i dr.)
Izdavanje raznih potvrda iz radnog odnosa ili za obavljanje privremeno – povremenih poslova
Operativno pripremanje podataka za donošenje rešenja za godišnji odmor, neplaćeno odsustvo, plaćeno odsustvo, i dr.
Evidentiranje statusnih promena i kretanja, premeštaja kadrova na druge poslove
Vođenje evidencije o broju zaposlenih i fluktuaciji
Prijem i slanje pošte
Evidentiranje i zavođenje dokumenata u delovodnik
Ažuriranje matične knjige zaposlenih iz radnog odnosa i radno angažovanih na privremeno-povremenim poslovima
Praćenje i kontrola rada angažovanih kadrova kod drugih kompanija i svakodnevna komunikacija sa angažovanima i njihovim rukovodiocima

Uslovi:

Minimum SSS
Odlično poznavanje MS Office paketa
Komunikativnost, kreativnost i samoinicijativnost
Neophodno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ili delimično poznavanje poslova
Razvijena analitičnost, sistematičnost i tačnost u radu
Sposobnost za timski rad
Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač

Ostale Informacije:

Kako se prijaviti:

Popunjavanjem forme i slanjem na e-mail automatski ulazite u nasu bazu podataka. Takodje, ukoliko vec imate Vas CV mozete ga dodati klikom na dugme (dodajte CV) ili skinuti formu CV-a sa naseg sajta. Nakon on-line prijave, bicete kontaktirani radi dostavljanja potrebne dokumentacije i popunjavanja zvanicne prijave.

Forma za prijavu:

*Ime i prezime:

*Vaša email adresa:

*Datum rođenja:

Please leave this field empty.

*Dodajte CV (upload):

captcha

Navigacija