POSLA IMA, SAMO GA TREBA NAĆI

RADNIK/CA U CALL CENTRU

Europa PTŽ - Omladinska Zadruga

Prijava za posao: RADNIK/CA U CALL CENTRU

Datum objave oglasa: 01.03.2018
Opis:

Više Izvršilaca
Beograd-Novi Beograd
Opis Posla:
Internacionalnoj kompaniji potrebni RADNICI U CALL CENTRU sa znanjem Engleskog jezika
Profil Kandidata:
-Mlade i ambiciozne osobe, koje žele da grade svoju karijeru i napreduju u hijerarhiji kompanije
-Savršeno znanje Engleskog jezika (pismo i govor)
-Profesionalni stav i razumevanje klijentovih potreba
-Odlične komunikacijske i pregovaračke sposobnosti

Uslovi:

-Radno vreme od 9:00 do 18:00 (pauza od sat vremena i 30 min.)
-Vikend slobodan
-Prijava
-Početna Plata 32.000 din.+bonusi

Ostale Informacije:

Kako se prijaviti:

Popunjavanjem forme i slanjem na e-mail automatski ulazite u nasu bazu podataka. Takodje, ukoliko vec imate Vas CV mozete ga dodati klikom na dugme (dodajte CV) ili skinuti formu CV-a sa naseg sajta. Nakon on-line prijave, bicete kontaktirani radi dostavljanja potrebne dokumentacije i popunjavanja zvanicne prijave.

Forma za prijavu:

*Ime i prezime:

*Vaša email adresa:

*Datum rođenja:

Please leave this field empty.

*Dodajte CV (upload):

captcha

Navigacija